Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: More
ja: 続き

en: Resources
ja: リソース

en: Help
ja: ヘルプ

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Forum
ja: フォーラム

en: Close
ja: 閉じる

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
