Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Content
jv: Konten

en: More
jv: Lengkapé

en: Help
jv: Pitulungan

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
