Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: More
kk: Толығырақ...

en: Help
kk: Көмек

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар
