Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: More
km: បន្ថែម

en: Help
km: ជំនួយ

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Forum
km: វេទិកា

en: Close
km: បិទ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
