Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Resources
kn: ಸಂಪನ್ಮೂಲಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
