Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: More
ku: زیاتر

en: Help
ku: یارمەتی

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
