Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: More
lt: Daugiau

en: Help
lt: Pagalba

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Forum
lt: Forumas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
