Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: More
my: ပို၍

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
