Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: More
nl: Meer

en: Resources
nl: Bronnen

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Close
nl: Sluiten

en: Sidebar left
nl: Linker zijbalk

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
