Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: More
nn: Meir

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Close
nn: Lukk

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Page bottom
nn: Sideslutt
