Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
