Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: More
pl: Więcej

en: Resources
pl: Zasoby

en: Help
pl: Pomoc

en: Back to top
pl: Do góry

en: Table of contents
pl: Spis treści

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Close
pl: Zamknij

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
