Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: More
ps: نور

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Close
ps: تړل

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې
