Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: More
ro: Mai multe

en: Resources
ro: Resurse

en: Help
ro: Ajutor

en: Table of contents
ro: Cuprins

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Close
ro: Închideți

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
