Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: More
ru: Ещё

en: Resources
ru: Ресурсы

en: Help
ru: Справка

en: Back to top
ru: Наверх

en: Table of contents
ru: Таблица содержимого

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Forum
ru: Форум

en: Close
ru: Закрыть

en: Sidebar left
ru: Левая колонка

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
