Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: More
sk: Viac

en: Help
sk: Pomoc

en: Back to top
sk: Späť hore

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Forum
sk: Fórum

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Posted by @author_name on @date
sk: Napísal @author_name dňa @date

en: Navbar branding
sk: Navigačný panel branding

en: Navbar left
sk: Navigačný panel vľavo

en: Navbar right
sk: Navigačný panel vpravo
