Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: More
sl: Več

en: Help
sl: Pomoč

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Close
sl: Zapri

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
