Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: More
sv: Mer

en: Resources
sv: Resurser

en: Help
sv: Hjälp

en: Back to top
sv: Tillbaka till toppen

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Close
sv: Stäng

en: Sidebar left
sv: Vänster sidospalt

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
