Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Content
te: సారము

en: More
te: మరిన్ని

en: Resources
te: వనరులు

en: Help
te: సహాయం

en: Last post
te: చివరి టపా

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Close
te: మూసివేయి

en: Topics
te: విషయాలు

en: Posts
te: టపాలు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
