Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Close
th: ปิด

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
