Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: More
ug: داۋامى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Close
ug: يېپىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
