Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: More
uk: Ще

en: Resources
uk: Ресурси

en: Help
uk: Довідка

en: Back to top
uk: Нагору

en: Table of contents
uk: Зміст

en: Last post
uk: Останній допис

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Forum
uk: Форум

en: Close
uk: Закрити

en: Sidebar left
uk: Ліва панель

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Posted by @author_name on @date
uk: Опубліковано @author_name @date
