Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: More
ur: مزید

en: Resources
ur: وسائل

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: Forum
ur: فورم
