RAIL Score (1.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Date
az: Tarix

en: View
az: Görünüş

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Good
az: Yaxşı

en: Score
az: Hesab

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: About
az: Haqqında

en: Powered by
az: Tərəfindən
