RAIL Score (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Date
cy: Dyddiad

en: View
cy: Gweld

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Score
cy: Sgôr

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: @time ago
cy: @time yn ôl
