RAIL Score (1.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Date
et: Kuupäev

en: View
et: Kuva

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Good
et: Hea

en: Score
et: Tulemus

en: Configuration
et: Seadistus

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Features
et: Omadused

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Review
et: Kontroll

en: About
et: Programmist

en: Pass
et: Sooritatud
