RAIL Score (1.0.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Date
he: תאריך

en: View
he: צפיה

en: Dimensions
he: מימדים

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Good
he: טוב

en: Score
he: ניקוד

en: Configuration
he: הגדרות

en: @time ago
he: לפני @time

en: Features
he: פיצ'רים

en: Privacy
he: פרטיות

en: Review
he: סקירה

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Powered by
he: מונע באמצעות
