RAIL Score (1.0.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Good
ht: Bon
