RAIL Score (1.0.0) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Date
id: Tanggal

en: View
id: Lihat

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Content type
id: Jenis konten

en: Good
id: Baik

en: Score
id: Skor

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Features
id: Fitur

en: Privacy
id: Privasi

en: Review
id: Periksa

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Base URL
id: URL dasar

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Pass
id: Berhasil

en: Powered by
id: Dibuat menggunakan
