RAIL Score (1.0.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Date
ja: 日付

en: View
ja: ビュー

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Good
ja: 良い

en: Score
ja: 得点

en: Configuration
ja: 環境設定

en: @time ago
ja: @time 前

en: Features
ja: フィーチャー

en: Privacy
ja: プライバシー

en: Review
ja: 確認する

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Enabled content types
ja: 有効なコンテンツタイプ

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Enabled Content Types
ja: コンテンツタイプを許可

en: Pass
ja: パス

en: Needs Review
ja: 要レビュー

en: Display Mode
ja: 表示モード
