RAIL Score (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Date
kk: Датасы

en: View
kk: Қарау

en: @time ago
kk: @time бұрын
