RAIL Score (1.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Date
mn: Огноо

en: View
mn: Харах

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Good
mn: Сайн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: @time ago
mn: @time өмнө
