RAIL Score (1.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Date
ne: मिति

en: View
ne: दृश्य

en: Good
ne: राम्रो

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: About
ne: बारेमा
