RAIL Score (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Date
nn: Dato

en: View
nn: Sjå på

en: Good
nn: God

en: Configuration
nn: Oppsett

en: @time ago
nn: @time sidan
