RAIL Score (1.0.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Date
pl: Data

en: View
pl: Widok

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Good
pl: Dobre

en: Score
pl: Wynik

en: API Key
pl: Klucz API

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: @time ago
pl: @time temu

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Review
pl: Podgląd

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Enabled content types
pl: Włączone rodzaje zawartości

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Pass
pl: Pomyślnie

en: Excellent
pl: Rewelacyjne

en: Powered by
pl: Zbudowano na
