RAIL Score (1.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: Content type
se: Šládja

en: About
se: Birra
