RAIL Score (1.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Date
sq: Data

en: View
sq: Shfaq

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: @time ago
sq: @time më parë

en: About
sq: Informacione
