RAIL Score (1.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: View
sr: Преглед

en: Good
sr: Добро

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Review
sr: Провера података

en: Content Type
sr: Тип садржаја
