RAIL Score (1.0.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Date
te: తేదీ

en: View
te: చూడు

en: Good
te: మంచి

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
