RAIL Score (1.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Good
ug: ياخشى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: About
ug: ھەققىدە
