RAIL Score (1.0.0) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Date
uk: Дата

en: View
uk: Перегляд

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Good
uk: Добре

en: Score
uk: Вага

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Dimension
uk: Розмір

en: @time ago
uk: @time тому

en: Features
uk: Властивості

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Review
uk: Перевірити

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Enabled content types
uk: Увімкнені типи матеріалів

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Pass
uk: Пройдено

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Needs Review
uk: Очікує перевірки

en: Excellent
uk: Відмінно

en: Display Mode
uk: Режим показу

en: Text Only
uk: Лише текст

en: Powered by
uk: Побудовано на

en: Progress Bar
uk: Індикатор використання
