RAIL Score (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Date
ur: تاریخ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: @time ago
ur: @time قبل
