RAIL Score (1.0.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Good
bn: ভাল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: About
bn: সম্পর্কে
