RAIL Score (1.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Date
bs: Datum

en: View
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: @time ago
bs: prije @time

en: Privacy
bs: Privatnost
