RAIL Score (1.0.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Date
ca: Data

en: View
ca: Mostra

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Good
ca: Bona

en: Score
ca: Puntuació

en: Configuration
ca: Configuració

en: @time ago
ca: fa @time

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Base URL
ca: URL base

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Pass
ca: Passa

en: Powered by
ca: Funciona amb
