RAIL Score (1.0.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Date
eo: Dato

en: View
eo: Vidu

en: Good
eo: Bona

en: Configuration
eo: Agordoj

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Features
eo: Ecoj
