RAIL Score (1.0.1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Date
fa: تاریخ

en: View
fa: مشاهده

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Good
fa: خوب

en: Score
fa: امتیاز

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Privacy
fa: حریم شخصی

en: Review
fa: بازبینی

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Pass
fa: عبور

en: Powered by
fa: قدرت گرفته از
