RAIL Score (1.0.1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: View
fr: Voir

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Good
fr: Bien

en: API Key
fr: Clé d'API

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Transparency
fr: Transparence

en: Privacy
fr: Confidentialité

en: Review
fr: Vérifier

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Base URL
fr: URL de base

en: Enabled content types
fr: Types de contenus activés

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Pass
fr: Réussite

en: Warning:
fr: Avertissement :

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: Needs Review
fr: À revoir

en: Powered by
fr: Propulsé par
