RAIL Score (1.0.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Date
hi: तारीख

en: View
hi: देखें

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Good
hi: उत्तम

en: Score
hi: स्कोर

en: Configuration
hi: विन्यास

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Privacy
hi: गोपनीयता

en: About
hi: के बारे में
