RAIL Score (1.0.1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Date
pt: Data

en: View
pt: Ver

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Good
pt: Bom

en: Score
pt: Pontuação

en: API Key
pt: Chave de API

en: Configuration
pt: Configurações

en: Dimension
pt: Dimensão

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Privacy
pt: Privacidade

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Base URL
pt: URL base

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Pass
pt: Passou

en: Display Mode
pt: Modo de Apresentação

en: Powered by
pt: Distribuído por
